وزن ترموود

وزن ترموود

اطلاعات در مورد چوب ترمووود

قبل از مطالعه درباره ی وزن چوب ترموود بهتر است مقاله ی اطلاعات در مورد چوب ترمووود، را مطالعه نمایید تا اطلاعات کاملی درباره ی این چوب به دست آورید.

وزن چوب ترمو:

چوب گرم شده به دلیل از دست دادن بیشتر آب سبک تر از قبل از تصفیه خواهد بود و این یکی از ویژگی های منحصر به فرد آن خواهد بود. وقتی چوب سبک شود کار با آن راحت تر می شود، بنابراین می توان از آن در کاربردهای مختلف استفاده کرد.

قرار گرفتن در معرض دمای بسیار بالا منجر به پایداری ابعادی این چوب می شود، به این معنی که چوب به دلیل مقاومت بسیار بالا تغییر نمی کند، متورم و جمع می شود و برای استفاده در کاربردهای مختلف مانند نما، پارکت و دکینگ بسیار مناسب است.

هزاران برنامه دیگر وجود خواهد داشت. یکی دیگر از ویژگی های این محصول مقاومت در برابر فشار است.

در طی این تیمار PH چوب کاهش یافته و در نتیجه تغییرات شیمیایی در آن کاهش می یابد. قابلیت تثبیت رنگ روی این نوع چوب بسیار با کیفیت می باشد. یکی دیگر از ویژگی های بسیار مهم چوب ترمو قابلیت نگه داشتن پیچ و مهره ها است. چگالی بسیار بالا همچنین باعث افزایش طول عمر چوب های عملیات حرارتی می شود.

چوب ترمووود دو نوع اصلی دارد که به دو نوع متوسط و شدید تقسیم می شود. ترمووود متوسط در مصارف داخلی، کف داخلی و پوشش دیوارها استفاده می شود.

نوع فشرده برای فضاهای داخلی و خارجی مانند نما و دکوراسیون استفاده می شود.

 

Join Us Today

لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
این زمینه را پر کنید
این زمینه را پر کنید

Share With Friends

Another Tours

فهرست
مشاوره رایگان پیام دهید