نمایندگی چوب ترمووود در شیراز

نمایندگی چوب ترمووود در شیراز

ترمووود شیراز

در نمایندگی چوب ترمووود در شیراز، ترمووود به چوبی گفته می شود که با حذف اکسیژن تا دمای بالای 180 درجه سانتیگراد گرم می شود. لازم به ذکر است که در طی این فرآیند بخار آب توسط چوب محافظت می شود. در طی این فرآیند ترمووود به دلیل تغییرات فیزیکی و شیمیایی در ساختار خود در برابر سایش، پوسیدگی، رطوبت و ضربه مقاوم است.

در نتیجه این عملیات، چوب حرارتی به عنوان یک عایق حرارتی عمل می کند و در برابر شرایط جوی مختلف بسیار مقاوم می شود. و طرفداران زیادی هم داد.اگر به دنبال نمایندگی فروش و اجرای ترمووود در شیراز هستید با مجموعه ی چیناروود در این مطلب همراه باشید.

نمایندگی ترموود فنلاند

شهر شیراز یکی از نمایندگی های مجموعه ی چیناروود می باشد، مقاله ی نمایندگی ترموود فنلاند، لیست شهرهای دیگر فعالیت این مجموعه را به اطلاع شما رسانده است.

مزایای چوب ترمووود در نمایندگی چوب ترمووود در شیراز

 1. از بین بردن حشرات داخلی در چوب و کاهش احتمال پوسیدگی در ترمووود
 2. مقاومت چوب ترمووود در برابر محیط
 3. شستشو و نگهداری راحت تر
 4. چوب کم وزن جابجایی و جابجایی آسان ترمووود
 5. عدم استفاده از مواد شیمیایی در تولید چوب ترمو
 6. بافت تمیز و یکنواخت و زیبایی رنگی چشمگیر در تمامی قسمت های ترمووود
 7. عایق حرارتی عالی
 8. نصب آسان ترمووود با نیاز کمتر به نیروی متخصص

قیمت ترموود در نمایندگی چوب ترمووود در شیراز چقدر است؟

قیمت این چوب بسته به رنگ، کیفیت و نوع چوبی که با بررسی محیطی توسط کارشناس و انتخاب نهایی شما برای شما تعیین می شود متغیر است.

ترمووود چیست؟

ترمووود چوبی است که با حذف اکسیژن تا دمای بالای 180 درجه سانتیگراد گرم می شود، اما در طول فرآیند چوب از بخار آب محافظت می شود. این فرآیند به دلیل تغییرات فیزیکی و شیمیایی، چوب را در برابر سایش، پوسیدگی، رطوبت و … مقاوم می کند.

پس از این فرآیند، چوب حرارتی به عنوان یک عایق حرارتی در برابر تمامی شرایط جوی عمل می کند. ترمووود یکی از کاربردی ترین محصولات در طراحی و دکوراسیون می باشد و برای تمامی افرادی که به دنبال طراحی منحصر به فرد هستند گزینه مناسبی می باشد.

یکی از مزایای این محصول پایداری آن است، فرآیند سخت شدن حرارتی باعث کاهش رطوبت چوب می شود. چوب ترمو جایگزین بسیار خوبی برای چوب های اشباع شده است، زیرا هیچ آسیبی به محیط زیست وارد نمی کند.

روکش چوب حرارتی مزایای زیادی دارد که از جمله آنها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • مقاومت چوب در برابر پوسیدگی و قارچ
 • افزایش قدرت
 • ترک های کمتری ایجاد کنید
 • عایق مناسبی شوید

قیمت چوب ترمال در نمایندگی چوب ترمووود در شیراز

در تهیه چوب ترمووود از انواع چوب مانند بلوط، کاج و زبان گنجشک یا زبان گنجشک استفاده می شود. قیمت ترموود در شیراز تاثیر زیادی در نوع چوب مورد استفاده دارد.

قیمت یک محصول همیشه برای مشتریان مهم است، اما کیفیت ترمو در هنگام خرید بیشترین اهمیت را دارد. در حین استفاده به ضخامت چوب حرارتی توجه کنید مثلا برای نمای ساختمان ضخامت بسیار زیاد باعث افزایش وزن ساختمان می شود که مشکلاتی را ایجاد می کند.

همچنین رنگ آمیزی صحیح و اصولی علاوه بر زیبایی باعث مقاومت بیشتر چوب در برابر اشعه ماوراء بنفش خورشید و همچنین آسیب های ناشی از خوردگی، سایش و حشرات می شود.

موارد استفاده از چوب ترمو در نمایندگی چوب ترمووود در شیراز

 1. نمای ساختمان (نمای چوبی)
 2. عرشه و کفپوش داخلی
 3. انواع دکوراسیون داخلی
 4. انواع مبلمان باغی
 5. آلاچیق و آلاچیق
 6. سایبان و لوور
 7. روف گاردن
 8. در و پنجره و سقف
 9. سونا و استخر
 10. به حصار بزن
 11. راه پله
 12. گلدان
 13. قرنیز
نحوه نصب ترمووود در نمایندگی چوب ترمووود در شیراز

نحوه نصب یکی دیگر از موارد پس از فروش چوب حرارتی در شیراز است. نصب حرارتی به خصوص در نما بسیار مهم و تخصصی است زیرا استانداردهایی وجود دارد که باید رعایت شود. برای مثال زیرساخت مناسب مهم و اساسی است.

از نصب مستقیم ترمووود بر روی دیوار و فلز باید خودداری کرد، زیرا چوب و فلز واکنش های متفاوتی به تغییرات دما دارند. فاصله پروفیل های زیرسازی، اندازه قطر سیمان در زیرسازی، فواصل پیچ و حتی جهت پیچ دماسنج باید طبق استانداردها انجام شود.

پس حتما در حین نصب از متخصصین حرفه ای و متعهد مجموعه ی چیناروود کمک بگیرید تا در آینده دچار مشکلات احتمالی نشوید.

روش تولید ترمووود نمایندگی چوب ترمووود در شیراز

گرم کردن چوب باعث افزایش عمر چوب می شود. عمر چوب گرم شده با مقدار حرارت اعمال شده ارتباط مستقیم دارد. در تولید چوب ترمووود، هر چه دما بالاتر باشد، به دلیل حذف مقدار زیادی از خمیر چوب، محصول دیگر برای رشد قارچ و پوسیدگی تغذیه نمی شود.

بسته به دمای داده شده به چوب، مقاومت آن در برابر عوامل محیطی افزایش می یابد و هر چه دمای اعمال شده بیشتر باشد، مقاومت آن بیشتر می شود. افزایش دمای چوب منجر به از بین رفتن بیشتر سلولز چوب می شود که در نتیجه مواد مغذی مورد استفاده قارچ ها و حشرات از بین رفته و در برابر آنها مقاوم می شود.

 

Join Us Today

لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
این زمینه را پر کنید
این زمینه را پر کنید

Share With Friends

Another Tours

فهرست
مشاوره رایگان پیام دهید