نمایندگی چوب ترموود در اهواز

نمایندگی چوب ترموود در اهواز

 

نمایندگی چوب ترموود در اهواز، اگر قصد خرید ترموود اهواز را دارید می توانید با مجموعه ی چیناروود تماس بگیرید و در ادامه مقاله ما را دنبال کنید.

برای خرید ترمووود اهواز شما عزیزان باید نکاتی را مد نظر داشته باشید که در ادامه به آن می پردازیم.
روش های تشخیص کیفیت کامل را در زیر برای شما منتشر خواهیم کرد، ما را دنبال کنید.

در حال حاضر در صنعت ساختمان شاهد هستیم که مصالح ساختمانی زیادی وارد بازار شده است.
در شهرهای بزرگ مانند: تهران، مشهد، اصفهان، اهواز، بندرعباس و …..

یکی پس از دیگری از ترمووود در نمای داخلی و خارجی ساختمان استفاده می شود.
چوب از دیرباز یکی از بهترین و محبوب ترین مصالح ساختمانی بوده است اما با گذشت زمان و با آمدن مصالحی مانند بتن، فولاد و …، چوب در نظر برخی افراد کمتر مورد توجه قرار گرفته است.

اما این بدان معنا نیست که دیگر موثر نیست. پس از مدتی این درخت در بازار رایج شد که نمای بسیار زیبا و دلنشینی داشت. نام این درخت ترمو بود. ترمووودها به دلیل ساختار مهندسی و مقاومتی که دارند در تمامی فضاهای داخلی و خارجی ساختمان ها نیز کاربرد دارند.

اکثریت فروشندگان ترمووود اهواز در بازار برای تحویل ترمووود خود از مجموعه ی چیناروود خرید می کنند.

نمایندگی ترموود فنلاند

شهر اهواز یکی از نمایندگی های مجموعه ی چیناروود می باشد، مقاله ی نمایندگی ترموود فنلاند، لیست شهرهای دیگر این مجموعه را به اطلاع شما رسانده است.

قیمت ترمووود نمایندگی چوب ترموود در اهواز

برای استعلام قیمت ترموود اهواز می توانید از نمایندگی های مجموعه ی چیناروود سوال کنید.

تعیین قیمت ترموود در اهواز به عوامل مختلفی بستگی دارد، در این مقاله به دو موضوع مهم از جمله: آب و هوا و نوع چوب ترموود می پردازیم.

همانطور که در خطوط بالا توضیح دادیم درختان حرارتی مقاومت بسیار بالایی دارند.

درجات نیز در برابر این 50 خورشید در شهر اهواز به ترموود می رسد دمای خورشید در تمام فصول تابستان ثابت است به همین دلیل قیمت ترموود در تابستان اهواز بالا خواهد بود اما در زمستان اینطور نیست.

درختان دیگر معایب و مزایایی دارندد یکی از معایب ترمووود این است که در برابر باران مقاوم نیست که در تعیین قیمت این درخت در زمستان بسیار موثر است.

لازم به ذکر است کاهش و افزایش قیمت ترمووود شامل انواع ترموود می شود که در ادامه در مورد گونه های آن توضیح خواهیم داد.

نوع چوب ترموود یکی دیگر از دلایل قیمت گذاری است. ترمووود به زبان های فنلاندی، سوئدی، مالزیایی و ایرانی موجود است. هر کدام از این اقلام قیمت های متفاوتی دارند. اما قیمت ترمووود فنلاندی بسیار بالاتر از کیفیت و ظاهر زیبایی که خواهد داشت خواهد بود و معمولا بیشتر ایرانی و فنلاندی در بازارهای ایران استفاده خواهد شد.

تفاوت ترمووود فنلاندی و ایرانی نمایندگی چوب ترموود در اهواز

ترمووود فنلاندی و ایرانی در اهواز از نظر کیفیت با هم تفاوت هایی دارند. ترموودهای فنلاندی گره های بسیار منظم و زیبایی دارند و در منظره دور به شکل پروانه ای روی درخت ظاهر می شوند.

در واقع قمقمه فنلاندی یکی از محبوب ترین قمقمه ها در بین طراحان و سازندگان است.

اما قمقمه های ایرانی به اصطلاح گره های نامنظمی دارند و روی چوب سیاه به نظر می رسند.

این به دلیل تنه درختان است که برای ترمووود استفاده می شود.

برای اطلاعات بیشتر در مورد چوب ترمووود می توانید هم اکنون با مجموعه ی چیناروود تماس بگیرید.

هنگام خرید ترموود در شهر اهواز می توانید به مجموعه ی چیناروود مراجعه کنید.

هنگام خرید ترموود، حد نصاب را بخواهید اگر نصبی برای شما نداشتند شما می توانید با یک جستجو در سایت مجموعه ی چیناروود  تمامی کارهای طراحی و دکوراسیون در زمینه نصب چوب حرارتی در شهر اهواز را جستجو کنید.

آنها پس از تماس شما جلسه ای ترتیب می دهند و برای بررسی پروژه شما با شما هماهنگ می کنند و سپس با توجه به حجم پروژه شما عزیزان قیمت نصب ترمووود در اهواز را اعلام خواهند کرد.

حفاظ ترموود در نمایندگی چوب ترموود در اهواز

همانطور که گفتیم ترمووودها در برابر نور خورشید بسیار مقاوم هستند اما با گذشت زمان این امکان وجود دارد که این ترمووودها تغییر رنگ داده اند و خواهید دید که چوب ترمو از قهوه ای به مشکی تبدیل می شود.

راه های مختلفی برای جلوگیری از این اتفاق وجود دارد:

راه اول استفاده از رنگ های گیاهی است که رنگ های گیاهی این قابلیت را دارند که بافت چوب را به وضوح نشان دهند و بیشتر برای محافظت از چوب استفاده می شود.

تفاوت این است که وقتی خشک می شود و رنگ های پایه آب در تماس با آب در چوب تغییر می کند.

یعنی روی ترمووود خود از رنگ های گیاهی مبتنی بر آب استفاده کنید. وقتی باران می بارد، چوب شما کنده می شود و باید دوباره تعمیر شود. ما پیشنهاد می کنیم از رنگ های گیاهی مبتنی بر روغن از مارک هایی مانند:

Monocot، Remers، Azmo، Enloo که منظره زیبایی از درختان زیادی ایجاد می کند.

راه دوم استفاده از رنگ های شیمیایی است که این روش توصیه نمی شود، زیرا رنگ های شیمیایی به طور کامل بافت چوب را می پوشاند و باعث از بین رفتن بافت چوب می شود.

نکاتی قبل از خرید ترموود در نمایندگی چوب ترموود در اهواز

 

همانطور که دیدیم ترمووود ساختار بسیار متفاوتی با چوب های دیگر دارد. ترموود شکنندگی بسیار بالایی دارد که به معنی دانه است که از این جنگل ها نمی شد برای کار فارسی استفاده کرد اما اگر چوب ترمو را با فارسی برش دهید لبه های چوب را می تراشد.

Join Us Today

لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
این زمینه را پر کنید
این زمینه را پر کنید

Share With Friends

Another Tours

فهرست
مشاوره رایگان پیام دهید